Fotboll Pojk

Stephen Odur, Sportchef/Utbildningsansvarig U19-U15

Tfn: 076-948 96 99
stephen.odur@ifkuppsala.se

Haisem Ismail, Utbildningsansvarig U12-U10

Tfn: 070-899 93 71
haisem.ismail@ifkuppsala.se

Thomas Jonsson, Utbildningsansvarig U9-U8

Tfn: 070-146 38 55
thomas.jonsson@ifkuppsala.se

Oscar Jonasson, Utbildningsansvarig Fotbollsskolan
Tfn: 070-942 88 23
E-post: oscar.jonasson@ifkuppsala.se

Ako Abdulla, Huvudinstruktör U17-U19

Tfn: 073-567 22 88
ako.abdulla@ifkuppsala.se

Yacin Yacin, Huvudinstruktör U15

Tfn: 073-633 53 91
yacin.yacin@ifkuppsala.se

Remiggio Semiti, Instruktör U15

Sten Wahlén, Tekniskinstruktör U9-U12

Daniel Holm, Huvudinstruktör U12

Mokhtar Salih, Huvudnstruktör U12
Hazem El Harbiti, Huvudnstruktör U12
Johan Zetterberg, Huvudinstruktör U10
Mohamed Osman, HuvudInstruktör U9
Nicolas Auba Nogues, Huvudinstruktör U9

Tommy Fast, Huvudinstruktör U8

Christoffer Rollgard, Instruktör U8

Glädje – Kamratskap – Kompetens – Engagemang sedan 1895