Maratontabell

  • Spelardatabasen inkluderar tävlingsmatcher (serie- och cupmatcher) för åren 1957-2025.
  • Endast A-lagsmatcher är registrerade.
  • Som cupmatcher räknas Svenska Cupen samt Upplandscupen eller motsvarande.
  • Alla namn som inkluderats på en domarrapport anses ha deltagit i matchen.
  • Träningsmatcher är inte inräknade.
#EfternamnFörnamnFöddMatcherSeriematcherCupmatcherSäsonger
1AliMusa1998222299
2AlizadehAria2000222245
3FekovicEdim20022020126
4WigrenRasmus2003202043
5JohnDestiny2004202085
6CarlssonFilip199719191011
7KalemaBoudouin19981919117
8BarkfeldtIsac20031818115
9ShojaeddinHossein2001171765
10QaoudHazem20011616105
11EliassonAlbin2002151503
12OmdalEddie20031414165
12KansaJonathan1998131304
14MbalaGedeon2002131373
15SallDaouda2004131362
16BerglundDavid2004111142
17OjeagaSolomon2004101072
18Persson Engström Emrik199999311
19HabtemikaelLucas200399216
20PersgårdenHannes20039941
21SikiyaPrince20007755
22KronemyrRasmus20027732
23MesfinAbel200377134
24CikotaHaris20036663
25Al-HaresiAiman20076641
26TorakaiGhofraan20076632
27TesfayJonatan20055561
28AbdulahiAbdirahman20064442
29MaksutajGent20064473
30VahediAlireza20043321
31LuttaJackob20083302
32CekolFilip199922210
33Al KhatibIlir20031101
34MohamedHamza20041172
35Hollmén LiddleElliot20051183
36AminAland Hama20071111

Totalt antal spelare i databasen 36

Glädje – Kamratskap – Kompetens – Engagemang sedan 1895