Instruktörer

SPORTCHEF
Stephen Odur
Tfn: 076-948 96 99
E-post: stephen.odur@ifkuppsala.se

U19
Robert Yeghiazarian, huvudinstruktör
Tfn: 073-554 27 37
E-post: robert.yeghiazaryan@ifkuppsala.se

Daniel Bougt

U17
Aka Abdulla
Tfn:
E-post: ako.abdulla@ifkuppsala.se

U15
Remiggio Semiti, huvudinstruktör
E-post: remiggio.semiti@ifkuppsala.se

Yosef Pedersén

UTBILDNINGSANSVARIG för U10-U13
Haisem Ismail
Tfn:
E-post: haisem.ismail@ifkuppsala.se

U13
Yacin Yacin, huvudinstruktör
Tfn: 073-633 53 91
E-post: yacin.yacin@ifkuppsala.se

TEKNIKINSTRUKTÖR för U9-U13
Sten Wahlén
Tfn:
E-post: sten.wahlen@ifkuppsala.se

UTBILDNINGSANSVARIG för U9-U8
Thomas Jonsson
Tfn:
E-post: thomas.jonsson@ifkuppsala.se

UNGDOMSFOTBOLL
Jovana Marsenic, F04/05, F08/09
Tfn: 073-510 51 35
E-post: jovana.marsenic@ifkuppsala.se

Johanna Wik, F05/06, F09/10
Tfn: 072-721 78 13
E-post: johanna.wik@ifkuppsala.se

MÅLVAKTSTRÄNARE
Oscar Jonasson, tränare
Tfn: 070-942 88 23
E-post: oscar.jonasson@ifkuppsala.se

FYSTRÄNARE
Remiggio Semiti
Tfn:
E-post:

Glädje – Kamratskap – Kompetens – Engagemang sedan 1895